Gizlilik Politikası

Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Sosyal Medya Hesaplarınız

Sosyal medya hesaplarınıza yaptırdığınız işlemler, yönetim emirleri ve periyodik uygulamalar kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Gizliliğinize önem veriyor ve hesaplarınızdan reklam, tanıtım mesajları ya da spam göndermiyoruz. Ayrıca hesaplarınıza yaptırabileceğiniz çalışmalarda kesinlikle başkasına bilgi vermiyor ya da sizin bilgilerinizi referans olarak kullanmıyoruz. Hizmetlerimiz tamamen takipçi satın alma firmasının ana bayiliği ile çalışmaktadır ve bu sayede tamamen güvenlidir.

Ödeme Gizliliği

Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmemektedir. Ödeme sayfası 256 bit ssl sertifikasına sahiptir ve aes kripto algoritmasıyla şifrelenmiştir. 

Kayıt Dosyaları

Bir çok standard web servisinde olduğu gibi twittertakipcisatinalma.com'da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Alışverişten sonra bu log dosyalarını tarayıcınızdan silmekte özgürsünüz. Ayrıca bu log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamaktadır. Yine de temizlemek için örnek anlatıma bakabilirsiniz. Google Chrome Çerezleri Temizleme